Značná část lidí v létě navštěvuje koupaliště. Můžete si vybrat buď přírodní, kdy se osvěžíte v jezeře nebo rybníce, a nebo v umělém koupališti. Každý má jiné prevence a potřeby. Někdo do přírodní vody prostě nevleze, a tak v číslech návštěvnosti jasně vedou bazény. V posledních letech jsou na vrcholu popularity spíše aquaparky, ve kterých najdete spoustu vodních atrakcí a také nějaký ten stánek s občerstvením, kde si můžete dát něco dobrého.

Bazény jsou oblíbené mezi dětmi i dospělými, a pokud na bazén chodíte i vy, určitě se už teď těšíte na další sezonu. Jenže chození do bazénu s sebou nese i jistá rizika. Mnohá koupaliště, která fungují pouze přes léto, nemají skřínky pro návštěvníky, kam by si mohli uložit věci, a občas se stane, že dojde ke krádežím, hlavně mobilních telefonů. Také se stávají problémy s hygienou, protože ne každý je zvyklý si po použití WC umýt ruce – jestli máte obavy z bakterií, bude lepší si bazén pořídit domů.

bazénové schody

Kdo má doma zahradu a na ní kousek místa, může si pořídit vlastní bazén. Dnes už jsou v nabídce i daleko kvalitnější bazény než před pár lety, a oproti dobám minulým jsou cenově dostupné. Ideální jsou bazény zapuštěné do země, které nenarušují vzhled zahrady nebo terasy. Bazénová vana se vpustí do pozemku a vy tak vidíte jen vodní hladinu.

žena v bazénu

Zapuštěné bazény jsou populární, ale je potřeba si před zapuštěním připravit stavební otvor, kam se bazén vpustí. Před montáží bazénu je potřeba si připravit všechny součástky. Spousta lidí si netroufne na montáž svépomocí, a pro tyto případy nabízíme možnost montáže na klíč. Vybrali jste si bazén? Můžeme vám předem spočítat kompletní cenu za bazén i za montáž. Dopřejte si luxus konání ve vlastním bazénu a nechte si nainstalovat kvalitní zapuštěný bazén, který vám vydrží dlouhé roky.
Nezapomínejte bazén udržovat podle pokynů výrobce.