Také se těšíte, až budou plesové sezóny, nebo když půjdete třeba někomu na svatbu? Pokud ano, tak určitě se už třeba koukáte po nějakých krásných společenských šatech anebo plesových šatech. Pokud i vy jste jako já, tak určitě byste chtěli nějaké opravdu krásně načechrané a nadýchané, krásné společenské šaty. Mě se tyhle šaty líbí, a ještě když mají opravdu takovou krásně růžově pudrovou barvu anebo starorůžovou barvu, jenomže já mám doma dvoje a vždycky byly opravdu hodně drahé. Ale abych nenosila stále na každý ples anebo na každou párty či oslavu stejné šaty, tak jsem si řekla, že bych si je mohla půjčit. Líbila se mi moc krásná půjčovna společenských šatů.

Bez šatů se neobejdu.

A když jsem řekla své kamarádce a mamince, že existuje opravdu kvalitní půjčovna společenských šatů, tak obě řekly, že by se tam chtěly podívat. Dokonce jsem jim navrhla, že bychom tam mohly jet všechny. Myslím si, že pokud i vy půjdete do půjčovny společenských šatů, tak neprohloupíte. Mají tam opravdu krásné a luxusní společenské šaty. Jsou tam takové společenské šaty, že tam mají různé barvy, střihy a také typy a druhy krásných společenských šatů. Když jsem tam byla, tak jsem byla opravdu v nesnázích. Nevěděla jsem, co mám dělat anebo co si mám půjčit jako první. Čekaly mě dva plesy, a tak jsem chtěla také dvoje různé společenské šaty.

Nosíte rády šaty?

Vybrala jsem si opravdu krásné vínové, tmavé společenské šaty s kamínky a potom jsem si ještě vybrala krásné takové smetanově bílé šaty, které na sobě měly černou výšivku. Bylo to tak? To je opravdu hodně netradiční a zvláštní. Takovéto šaty jsem ještě nikde neviděla, ani podobné šaty, tak jsem si řekla, že udělám dobře, když si je vezmu, alespoň budu takhle originální a budu středem pozornosti. Líbí se mi být středem pozornosti. Pokud i vy chcete mít stále nové a nové šaty, tak samozřejmě využijte půjčovnu společenských šatů. Takhle alespoň budete vědět, že máte vždycky originál a že nebudete mít něco stejného, co mají ostatní.