Ono se někdy v sobotu nemohou dva lidé domluvit, jakže se budou bavit. Jeden chce na horor do kuna a druhý do divadla na romantiku. A tak vzniká problém. Je třeba vymyslet nějaký kompromis a to takový, aby se se nudili ani jeden ani druhý. Což nebývá zrovna jednoduché. Nejlépe je pak vlit úplně jiný program, třeba výlet nebo například plavání, nebo sauna.

Zábav je však daleko více, jde jen o to vybrat tu správnou. Pokud volí jen sám pro sebe, není to nic obtížného. Ovšem má-li bavit jiného, je to o hodně složitější. Nejhorší to je pokud chcete někom pozvat někoho, koho ještě moc neznáte. Třeba poznáte dívku a vezmete ji do kina na nějakou akční pecku. Dívenka poslušně kráčí a poté tvrdí, jak se dobře bavila. Jenže to není pravda, ona by raději na nějaký koncert vážné hudby. Jejím zájmem jsou cismolly a picigata.

divadlo

Nejhezčí zábava je společná, s partnerem či partnerkou. Ne každá, samozřejmě, jde-li muž s flintou do lesa, tak by ta žena neměla chodit s ním. On tam nejde poslouchat něco o náušnicích, nových botách. On tam potřebuje najít klid a pokud jde na posed, stejně tam nikdo kafrat nesmí. Skoro totéž někdy platí o rybách. Ale sem si někdy muž svou drahou polovičku vezme, čert ví proč. Samozřejmě, že je lepší zábava ve dvou, ale někdy je člověk prostě raději sám.

opona

Ale musíme se vrátit k návštěvě kina nebo divadla. Je nutno volit takové filmy, nebo divadelní hry které jsou vyhovující pro oba zúčastněné. Pokud to tedy vůbec jde. Nechat jídlo a pití doma, slušně se obléci, tedy v případě divadla, protože do kina je to jedno a vyrazit. A když se tam nudíte, nedávejte to před partnerem najevo. Tím se sice uvádíte do nebezpečí, že vás tam potáhne zas, ale na řešení takové situace je času dost. Tu si proberte někdy u láhve vínečka doma a v klidu. Tím se vyčistí vzduch a bude se vám oběma lépe.