Bydlet v domě má nesporně daleko více výhod než bydlet v bytě. Někomu sice bydlení v bytě může vyhovovat, ale daleko více lidí si vybírá dům. Pokud toužíte po domě, který byste ohli mít bez práce a za dobou cenu, nechte si u nás postavit dům na klíč. Můžete si vybrat z mnoha typových projektů, které se vyznačují tím že jsou nízkoenergetické. Ve všech našich domech najdete tepelné čerpadlo i solární panely, bez ohledu na to zda vám postavíme dřevostavbu nebo zděný dům.

dům bungalov

Na našem webu najdete všechny potřebné informace o našich domech – od projektů až po vnitřní dispozici. Díky tomu si představíte jak to u vás doma může vypadat, a pak už si stačí jen vybrat nábytek. Domy stavíme rychle a naše nejlevnější domy stojí už okolo tří milionů korun. Jestli máte pozemek, stačí si už jen vybrat domek, který se vám líbí.

Vyberte si projekt a my vám postavíme přesně to co nabízíme. Domy jsme už postavili mnoha lidem, takže si snadno díky tomu můžete ověřit recenze. Spolupracovaly s námi i některé známé osobnosti, které nám umožnily fotografie jejich domů sdílet online, a můžete tak vidět, že stavíme různé typy domů. Nabízíme i stavby s terasou nebo garáží, takže záleží jen na tom co se vám bude líbit a co vám bude vyhovovat.

Z pohledu pohody bydlení je nejlepší volba bungalov, který je většinou přízemní a díky pravidelnému půdorysu vám umožní navrhnout i velmi příjemný interiér. Využijte možnost bydlet rychle a nechte si postavit třeba dřevostavbu, jejíž montáž zabere pouze několik týdnů. Během stavby si můžete chodit kontrolovat osobně jak práce probíhají.

dům stavba

Získáte kompletní dům připravený k nastěhování, který si musíte vybavit pouze kuchyňskou linkou a nábytkem. Vzhledem k tomu že je linka velice individuální, je nejlepší když si ji každý vybere sám. Z tohoto důvodu dodáváme domy jen připravené k montáži.