Někteří lidé doma nevydrží ani pár hodin v kuse a musí neustále chodit někam ven. Ono je to také přirozené, protože pohyb k lidskému životu patří asi tak, jako potrava a nápoje, a tak bychom spíše měli tento životní styl podporovat. Současně s tím bychom také mohli každému z vás doporučit zajišťovat si vlastní zdroje občerstvení a mít je nachystané v cestovním zavazadle, zpravidla v batůžku. Jestliže totiž vyrážíte do města nebo do přírody bez jídla, bude vás to svádět nakupovat někde cestou různé nezdravé fastfoody – hamburgery, párky v rohlíku, zapíjené pivem, kolovými nápoji, drinky s vysokým obsahem cukru a oxidu uhličitého, a to rozhodně nepatří do racionálního jídelníčku. Nejhorší vliv na zdraví to má na dětský, teprve vyvíjející se organismus, anebo na seniory, kterým již tak dobře nefunguje regenerační buněčný proces.

ořechy k svačině

Vlastní svačina v zip sáčku je k nezaplacení

Nebuďte líní a připravte si doma vhodné pokrmy do zaměstnání, do školy, ale i na cesty nebo ke sportu. Velmi dobrý a osvědčený tip na zdravé mlsání je směs ořechů a sušeného ovoce, nasypete si ji do sáčku se zipem https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack a vložíte do kapsy u kalhot, do kapsy u batůžku nebo k boční kapse nákupní tašky. Můžete v terénu uzobávat a nebudete mít výčitky svědomí, že se ládujete čokoládou, bonbóny, oplatkami a sušenkami z bílé mouky a rafinovaného cukru.

vyprané prádlo

Sáčky pro špinavé prádlo

Pro delší pobyty v přírodě nebo na cestách, kdy trávíte i několik hodin v autobuse nebo ve vlaku, případně v osobním autě, se vyplácí brát si s sebou náhradní oblečení, zejména spodní prádlo a ponožky. Jakmile je propotíte, šup s nimi do sáčku, a navléknete na sebe čisté. Tento postup výrazně zvyšuje komfort při jakékoli činnosti mimo domov a docela obyčejný sáček pak přispívá k tomu, že nikoho neobtěžujete zápachem vašeho potu. Můžete tím pádem také snížit používání různých nevhodných a zdraví závadných antiperspirantů.