Bydlíte v hlavním městě, a hledáte, která zubní klinika Praha clinicplus má volné kapacity? Moc jich už není. Problém s nedostatkem zubních lékařů trápí celou Českou republiku, a zatím to nevypadá, že by se tento stav nějak lepšil. Pokud se vám podaří najít zubaře, rozhodně si toho važte a choďte na smluvená vyšetření a zákroky. Pokud to neuděláte, má lékař právo vás vyřadit z kartotéky, a vy se zase můžete na několik let ocitnout bez zubaře. Dnes není nic neobvyklého, že lidé hledají zubaře právě i celé roky a dojíždí i desítky kilometrů daleko.

zubní lékař

Naše klinika ještě nové pacienty přijímá. Proč jít právě k nám? Jsme moderní zařízení, které disponuje všemi potřebnými přístroji pro důkladné vyšetření zubů a jejich ošetření. Nabízíme vám špičkovou dentální hygienu, rovnátka, čištění kanálků, zubní chirurgii, estetické zákroky i klasické vrtání či extrakci. Vaše zuby u nás budou v opravdu dobrých rukách, protože jsme tým malých lékařů s bohatou praxí. Jezdí za námi lidé z celé republiky, protože u nich žádný lékař pacienty nepřijímá.

Objednejte se k nám
Objednat se k nám je velice snadné. Můžete využít náš telefon a nebo interaktivní formulář na našem webu. Objednat se můžete na kteroukoliv z našich poboček. Navštívit můžete jakoukoliv, která pro vás bude vhodnější. Náš tým se vm bude věnovat tam kde to budete potřebovat.

zubní pasta

Zuby jsou naší vizitkou, a jejich stav je ukazatele toho, jak se o sebe staráme. Zuby mohou být napadené zubními kazy, kterým se vyhneme jen velmi pečlivou hygienou. Čištění zubů má na stav zub největší vliv. Důkladným čištěním se zbavíme nejen plaku ale i pigmentových skvrn. Naše zubní hygienistka vás naší o svoje zuby pořádně pečovat. My vám opravíme co je potřeba, a jako bonus vám zuby můžeme i vybělit. Patříme mezi špičku v oboru, takže pokud hledáte skvělé zubaře, rozhodně se zaregistrujte u nás.