Svatební dar – hledáte inspiraci pro svatební dar a zdá se vám, když koupíte křišťálové sklenice nebo porcelánový jídelní servis, že je to jaksi málo? Přidejte k tomu další drobnosti, například svíčky, aroma lampu a třeba i dekorativní polštáře.

dekorativní polštářky

Polštář jako bytová dekorace – když ustelete postel a přehodíte přes ní přehoz, a to samé provedete v obýváku na sedačce, něco tomu bude přece jen scházet. Přitom postačí dva až tři malé polštářky, jimiž pozvednete tamní atmosféru do nebeských výšin. Polštáře https://www.goldpress.cz/produkty/party-produkty/party-doplnky/polstare/ se hodí do ložnice, do dětského pokoje, do obýváku, na verandu, na terasu, do altánu i pod pergolu.

polštářky na posteli

Pro partnera – malé polštářky jsou vděčným tématem pro obdarování partnera či partnerky při různých příležitostech. Je v tom i kousek psychologie, protože polštář symbolizuje osobní pohodu a připomíná nám, že život není jen o práci, ale i o přirozené zábavě. Kdy jste si naposledy zahráli karty nebo „Člověče nezlob se“ v sedě na koberci na polštářku, anebo v leže na posteli v ložnici, s polštářkem za zády či pod rukou?

Polštářová bitva – v některých rodinách se mezi sebou děti perou a zatahují do toho i dospělé. Máte-li potřebu si vybít energii, zkuste to raději tak, abyste nikomu neublížili, například polštářovou bitvou. Výborně k tomu poslouží malé polštářky, ovšem pozor, takováto střetnutí si raději naplánujte venku na zahradě, aby to neodnesl lustr, lampička, obrazy na stěnách nebo pokojové rostliny.

Polštáře pro dokonalou relaxaci – chcete se dokonale zrelaxovat, ale nevyznáte se v různých relaxačních technikách, do kterých se promítají lekce jógy a meditací? Někteří lidé tam posedávají v tureckém sedu se zkříženýma nohama, svírají prsty v dlani do špičky, ale to není nic proti tomu, docela jednoduše se posadit nebo se natáhnout tak, že máte hlavu výše než tělo, a nohy si podložíte třemi malými polštářky, aby byly tak 40 cm od podložky. Tato poloha velmi uklidňuje nervy a navozuje pocit osobní pohody.