Letošní hlavní dovolenková sezona je už sice za námi, ale i během slunného podzimu se celá řada lidí vydává poznávat krásy okolních států. Ty nám mají stále co nabídnout a nemusíme jezdit příliš daleko. Turisticky oblíbené je i Slovensko, protože má krásné hory a nabízí nám spoustu různorodého vyžití. Pokud se chcete pokochat nádhernou přírodou a třeba i navštívit lázně, rozhodně se podívejte k našim bratrům Slovákům.

město slovensko

Kam se vydat?
Pokud nechcete jet do žádného velkého města ale dáváte přednost klidnějšímu prostředí a přírodě, zvolte třeba Velkou a Malou Fatru, což jsou velmi významná slovenská pohoří. Na nich najdete město Turiec, které je proslulé lyžařskými středisky a také lázněmi Turčianské Teplice. Můžete si tady nejen zasportovat, ale i užít krásné chvíle plné relaxace, kterou si lidé během pracovního roku příliš nedopřávají. A pokud se budete chtít podívat ještě kousek dál, můžete si udělat výlet třeba do Maďarka, které odsud není nijak daleko. I v něm můžete navštívit legendární termální lázně, které vám pomohou třeba s problémy s pohybovým aparátem.

Pokud se vám zalíbila možnost navštívit Turiec a jeho okolí, nejspíše vás bude zajímat kde hledat ubytování Turiec. Na našem webu najdete praktický vyhledávač, který vám pomůže najít to praví ubytování podle vašich potřeb. Můžete vyhledávat podle ceny za noc, vzdálenosti od některých místkterá chcete navštívit, vybavenosti ubytování, typu ubytování, nebo třeba podle toho, jestli si s sebou můžete přivézt i svého domácího mazlíčka.

hory slovensko

Najít můžete nejen horská střediska, kde je krásně v zimě iv létě, ale i penziony a různá hotely. U každého ubytování najdete detailní informace a fotografie, takže hned uvidíte, jestli je dané ubytování vhodné i pro vás. Cestujte pohodlně díky vyhledávači ubytování – to svoje najdete rychle a snadno.