Znáte vůbec hrůzné hypotéky anebo půjčky? Pokud ne, tak si myslím, že je tohle chyba, protože mnoho lidí by také mělo vědět, že například existuje americká hypotéka bez registru a řeknu vám, že když vy si seženete různé informace anebo třeba bankovního poradce, aby vám řekl, co je to americká hypotéka bez registru, tak určitě neuděláte chybu. Já sama už kolikrát uvažuji, že bych se také s partnerem domluvila, že bychom si vzali americkou nebankovní hypotéku anebo americkou hypotéku bez registru. Moje kamarádka ji právě také má a nyní čerpá americkou hypotéku bez registru.

Musíte opravdu pravidelně splácet.

Zkuste se podívat na webové stránky hypoteka-bez-registru.cz, kde najdete různé hypotéky a také skvělou americkou hypotéku bez registru https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/. Takovou americkou hypotéku, která je vážně bez registru. Když jsem tohle vždycky říkala někomu doma, tak všichni jenom kroutili hlavou a říkali, že si mám vzít spíše českou hypotéku. Jenomže, co je tohle vůbec jako za názor? Absolutně jsem netušila, co tímhle moje rodina myslí. Samozřejmě, že oni zase odkazovali na to, že je to americká hypotéka. Jenomže na tomhle není vůbec nic špatného. Sama jsem si řekla, že nejlepší bude, když udělám třeba nějakou osvětu. Té starší generaci.

Na hypotéku také musíte mít nějaké našetřené peníze.

Musela jsem všem vysvětlit, že americká hypotéka bez registru se opravdu vyplatí a že na tom není vůbec nic špatného, že americká hypotéka bez registru se vám vyplatí a rozhodně vám to nic neudělá, když se alespoň zeptáte na tento druh hypotéky. Já sama jsem si řekla, že už by mě taky nebavilo bydlet v malé garsonce, ale že bych chtěla nějaký větší byt třeba o velikosti tři plus jedna. Pro někoho je to opravdu hodně veliké, ale řeknu vám, že já jsem právě vždycky chtěla bydlet ve velkém domě, ale když na to nemám finance, tak se musím také spokojit třeba s nějakými bytem. Myslím si, že každý člověk má nárok na to, co se mu líbí a kde se mu potom bude žít nejlépe.