Kouření je ošklivý zlozvyk, ale bohužel, trpí s ním opravdu hodně lidí. Není divu. Dříve se totiž zdaleka nevědělo, že jsou cigarety tak škodlivé, jako je tomu teď. Dříve byli dokonce považovány za něco, co je zdraví prospěšné. Dnes už ale víme, jak moc škodlivé kouření cigaret je, a že bychom se mu měli ze široka vyhnout.

Pokud jste ale závislí na nikotinu, určitě si nedovedete představit, že jen tak s kouřením seknete. Je to totiž velmi těžké. Vaše tělo je velmi závislé a nikotinu se jen těžko zbavuje.

vape

To, co vám může usnadnit zbavení se závislosti na nikotinu, je vape https://www.e-cigo.cz/. Vape jsou elektronické cigarety, které fungují na principu zahřívání náplní, které jsou uvnitř nich. Zahřívání způsobuje, že při kouření produkuje páru, kterou inhalujete. Pára není pro nás tak škodlivá, jako kouř. Obsahuje totiž méně nebezpečných látek, především těch, které byly prokázané jako rakovinotvorné. Z tohoto ohledu je vapování určitě méně zdraví škodlivé než kouření.

Náplně do elektronických cigaret si můžete koupit již hotové, nebo si je můžete namíchat sami. Při namíchání si můžete zvolit jakoukoliv sílu nikotinu chcete. Ze začátku si můžete zvolit vysokou sílu nikotinu co nejvyšší, pokud jste byli silní kuřáci. Tím vám budou elektronické cigarety zdatně suplovat požitek, který máte při kouření normálních cigaret. Postupně můžete sílu nikotinu snižovat. Tím, že je možno na elektronických cigaretách jít se silou nikotinu dolů opravdu postupně, je pro vás odvykání si od nikotinu o to lehčí.

vape

Elektronické cigarety mají spoustu dalších výhod. Jsou levnější než klasické cigarety, pokud jste byli zvyklí vykouřit za den jednu či dvě krabičky cigaret. Nevzniká z nich také žádný zápach, který by vám ulpíval na oblečení, rukou a vlasech, jako je tomu u cigaret. A hlavně, jedná se o zdravější variantu kouření.