Existují takové tišící prostředky proti bolesti, můžete pít bylinkové čaje, dávat si nahřívací lahev, odpočívat, zachumlat se do tepla, jenže to stejně nestopne ten teror v podobě častých návštěv toalety. Trápí vás, že vaše kůže na intimním místě během tohoto období hrozně trpí, vy pak trpíte tím, jak se kůži z toho snažíte dostat, modlíte se, aby už byl konec a ten je stále v nedohlednu? Možná pro vás nejsou to pravé vaše jednorázové hygienické prostředky, které jsou bělené, plné chemie a plastů a nedělá vám to zkrátka dobře. Pořiďte si něco jiného a udělejte něco nejenom pro sebe, ale také pro životní prostředí a také pro vaší peněženku.

gate

Už jste slyšeli o skvělé novince, kterou jsou české menstruační kalhotky, které se stále více a více těší svojí oblíbenosti a popularitě? Stále si od toho ale držíte odstup a nejste si jistá, zda tomu můžete věřit? Pojďme se na to podívat blíže a přesvědčíte se, že je ženy s oblibou používají i během nocí, kdy se často dokáže dostavit silné krvácení, takže vás to budí ze spánku, musíte se jít umýt, převléknout nejenom sebe, ale i postel, no zkrátka každá žena to důvěrně poznala alespoň jednou za život, a bohužel se nejedná o zážitek, který byste chtěl absolvovat viďte? Tak proč si nedopřát kvalitní pohodlí, které si každá žena zaslouží, zejména v těchto dnech, kdy je na všechno citlivější a potřebujete to jenom nějak přečkat, hlavně v čistotě, pohodlí a v prodyšnosti?

kalhotky

To vám zaručí právě tyto kalhotky, vyrobené z kvalitní stoprocentní italské bavlny, které se chlubí několika sacími vrstvami, které právě mají tu funkci, pro kterou jsou zde umístěné, nikde nic neškrtí, ale zároveň nic neproteče. Čeká značka MyFemini je má ve vínku v několika střizích, vyberte si milé dámy! Už je konec zasypávání naší planety dalším nerozložitelnými věcmi, kupte si ušité pomůcky v České republice a nebudete litovat.