Dámské lodičky na podpatku nevychází z módy snad nikdy. Je to zřejmě proto, že jejich konstrukce neustále vzrušuje miliony mužů na celém světě, a někdy je díky tomu i probouzí ze sna. Čím si vás získají takové bílé uzavřené lodičky?

Elegancí a barvou

Bílé lodičky na platformě nejsou pochopitelně určené pro celodenní pohyb na atletickém stadionu nebo v parku za městem, je to speciální obuv určená pro zvláštní příležitosti, jako jsou módní prezentace, oslavy, návštěva restaurací a divadel, anebo poslouží pro ryze soukromé účely s erotickým podtextem. Bílá barva se hodí téměř ke každému outfitu a jednoduchý vzhled podtrhuje výjimečnost tohoto výrobku.

sexy dívka

Tvarováním chodidla

Vyšší jehlový podpatek zvedne nárt pod úhlem přibližně čtyřiceti stupňů vzhůru, což vytvoří mezi prstní kostí chodidla a patou výrazný klenební most. Ten dokáže u mnoha mužů posílit erotické vzrušení, je totiž známo, že výrazná klenba chodidel patří k nejodvážnějším erotogenním zónám.

Zvýrazněním kotníku a lýtka

Co udělá s muži zvýrazněný kotník a protažené lýtko, je moment, o němž se rádi zmiňují zejména malíři a sochaři, kteří si za svůj vzor vybrali krásu ženského těla. Nenechají si ujít příležitost vymalovat či vymodelovat ženské nohy právě v této poloze. Můžete si toho povšimnout i mezi některými uměleckými fotografy.

bílé boty na platformě

Prodloužením nohou

Boty na podpatku odjakživa prodlužují nohy, to je známá věc, a s tím také výrobci této obuvi počítají. Dovedou tak mistrně skrýt některé ženské nedostatky, opticky zeštíhlit postavu a dodat ženám sebevědomí. S podpatkem se také navyšuje tělesná výška až o patnáct centimetrů, což mnohým ženám může působit potěšení, protože jsou díky tomu k mužům blíž, lépe se jim s nimi komunikuje tváří v tvář, pokud ovšem nenarazí zrovna na někoho drobné postavy, což ale nebývá tak časté a pravděpodobné.